7 dôvodou, prečo používať Alori čistiace prostriedky a ochrany vo vašej domácnosti

26. 07. 2017 clanek

Dostala sa k nám otázka: "Čím sa Vaše prostriedky líšia od tých, ktoré bežne kúpim v drogérii?"

Ďakujeme za túto otázku, pretože nás inšpirovala k napísaniu tohto článku. Niekoľko zásadných rozdielov tu totiž je. Ako sa teda líšia Alori prostriedky od klasických čistiacich prostriedkov ( neberieme do úvahy ekologické a bio čistiace prostriedky).

1) SÚ NETOXICKÉ

Možno vás prekvapí, koľko nebezpečných chemických látok obsahujú klasické čistiace prostriedky. Tieto látky sa pri styku s vašou pokožkou alebo pri vdýchnutí dostávajú do tela. Ich používaním ohrozujeme nielen seba ale aj svojich blízkych, zvieratá, rastliny a životné prostredie ako celok. Alori produkty neobsahujú žiadne karcinogény, neurotoxíny, parabeny, ftaláty, hormonálne distruptory ani iné nebezpečné látky.

2) SÚ 100 % BIOLOGICKY ODBÚRATEĽNÉ

Myslíme nielen na Váš domov, ale aj na planétu ako celok. Naše produkty sú biologicky odbúrateľné , ich používaním neohrozujeme životné prostredie. Nevadí, ak sa dostanú do vody, pôdy alebo k rastlinám.

3) SÚ O 80 % UČINNEJŠIE NEŽ BEŽNÉ ČISTIČE

Ako je to možné? Vďaka receptúre obsahujúcej nanočastice. Tie preniknú vrstvou nečistoty až k povrchu. Ale nezostávajú len na povrchu. Preniknú do všetkých nerovností a záhybov, kde rozpúšťajú usadené nečistoty a vytiahnú ich na povrch, kde ich snadno zotriete. Vďaka svojej účinnosti šetria pri upratovaní čas aj námahu.

4) MAJÚ UNIKÁTNY DESIGN

Naše produkty sú iné a tomu zodpovedá aj ich design. Jednoduchosť, účelnosť a čistota prevedenia odráža aj ich vlastnosti. Väčšina čistiacich prostriedkov je balená v zbytočne veľkých obaloch, ktoré v domácnosti zaberajú veľa miesta a sú neskladné. Tiež väčšina nehôd s čistiacimi prostriedkami v domácnosti je spôsobená veľmi lákavým, farebným obalom, ktorý má navnadit ku kúpe. Uvedomujeme si, že je to veľmi nebezpečné a to hlavne pre malé deti.

5) SÚ ČESKÉ PRODUKTY

Česká výroba. Podporujeme českú ekonomiku. Nechceme dovážať hotové produkty z iných krajín. Chceme mať prehľad a kontrolu nad tým, ako sa prostriedky vyrábajú a nad ich presným zložením. Tiež ich môžeme upravovať na základe spätnej väzby od Vás, našich zákazníkov.

6) PRÍLIŠ NEVOŇAJÚ

Naše prostriedky na rozdiel od väčšiny čistiacich prostriedkov, neoplývajú výraznými vôňami. Prečo? Väčšina týchto vôní sú syntetické vonné látky. Tieto syntetické zlúčeniny pochádzajú z ropy a mnohé z nich sú potvrdenými toxínmi či karcinogénmi. Esenciálne prírodné oleje, ktoré sme chceli do našich výrobkov použiť, bohužiaľ nepriaznivo ovplyvňujú receptúru prípravku a ničia jeho účinnosť. Naše výrobky sú neutrálne alebo majú veľmi jemnú vôňu. Nechceme, aby ste pri upratovaní inhalovali nebezpečné látky.

7) NIE SÚ FAREBNÉ

V našich produktorch nenájdete žiadne syntetické farbivá. Sú to bezfarebné kvapaliny alebo gély. Je to z rovnakého dôvodu ako v prípade vôní. Farbivá sú totiž vo väčšine prípadov nebezpečné látky.

 

Dúfam, že sme odpovedali na vyššie položenú otázku a možno Vás aj navnadili a budete chcieť naše produkty vyskúšať napríklad vo svojej  kuchyni, kúpeľni alebo obývačke

Hore