zrušit

Balíček pre mužov premium

Balíček exkluzívnej autokozmetiky pre starostlivosť o interiér a exteriér auta


Dostupnosť: Skladom

136.49 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

Kolekcia prémiovej českej autokozmetiky Alori obsahuje všetko pre kompletnú starostlivosť o vaše auto. S týmto balíčkom auto umyjete, vyčistíte, ochránite, a to dokonale.

Interiér auta omládne, vďaka nano ochrane plástov. Tie boli vyvinuté pre dokonalý vzhľad a predĺženie životnosti plástových častí auta. Na povrchu plástu vytvára neviditeľnú transparentnú vrstvu z nanočastíc (miliardtina metra). Táto vrstva dokonale obnoví vzhľad plástu, oživí a vytiahne pôvodnú farbu, udržuje stálu farebnosť a vytvorí ochranu proti zanášaniu nečistôt, UV žiareniu a odtlačkom prstov. Vysoká hydrofobizácia a povrchové napätie vytvárajú odolnosť proti vode, vlhkosti a dokonalý antistatický efekt. Plásty v exteriéri ochráni pred škrabancami spôsobenými drobnými nečistotami a prachom, pred vplyvmi soli, chemikáliami, syntetickými čistiacimi prostriedkami, ale aj pred peľom, či živicou zo stromov, pred trusom vtákov a UV žiarením.

Dokonalé vyčstenie a impregnáciu kožených sedadiel zabezpečí čistič kože a následná ochrana kože. Čističom dokonale zbavíte kožu od nečistot, mastnoty, fľakov spôsobených nápojmi jedlom, potom. Dalším krokom je ochrana kože. Tá koži navráti jej pôvodnú hebkosť, zvyšuje odolnosť proti zašpineniu, zafarbeniu. Má vysoký hydrofóbny (vodu odpodzujäci) efekt. Zároveň vytvára na povrchu neviditeľnú vrstvu, ktorá chráni kožu pred vyblednutím, popraskaním a farbu oživuje.  Nezanecháva mastný film. Koža je po aplikácii polomatná. 

Lak auta dokonale zbavíte nečistôt, hmyzu vďaka auto šampónu. Je to super koncentrát so zosilneným umývacím účinkom. Vytvára dokonale čistý a hladký povrch, ktorý vďaka využitiu nano častíc, vytvárajúcich na povrchu neviditeľnú ochrannú vrstvu, nečistoty odpudzuje. 

Po umytí je potrebné lak vozidla ochrániť, pred soľou, kamienkami, odreninami, chemikáliami, UV žiarením a ďalšími nepriaznivými vplyvmi. K tomu je určený odstraňovač voskov a následne polymérny vosk. Nano polymér z exkluzívnej kolekcie autokozmetiky Alori, bol vyvinutý špeciálne, ako extrémne tvrdá a dlhotrvajúca ochrana laku auta pred agresívnou chémiou, soľou, prevádzkovými nečistotami, otermi, kamienkami a škrabancami. Poskytuje dokonalú UV ochranu, má silný hydrofóbny (vodu odpudzujúci) efekt a na laku vytvára hlboký lesk. Aplikácia je veľmi jednoduchá a rýchla. Pri správnom postupe bude  vaše auto hránené až jeden rok. 

Kolekcia obsahuje:

1x odstraňovač vosku 

1x polymérny vosk 50 ml

1x čistič kože 100 ml

1x ochrana kože 100 ml

1x nano ochrana plástov 100 ml

1x šampón 100 ml 

560 ml

Ďalšie rady našich produktov

Hore