zrušit
produkt
produkt

Čistič vodného kameňa

Bez drhnutia odstráni vodný kameň

Je vodný kameň najlepším priateľom vašej kúpeľne? Vediete s ním urputný boj, ale zatiaľ stále vyhráva?

Skúste to inak!


Dostupnosť: Skladom

9.55 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

Čistič vodného kameňa je určený pre odstránenie vodného kameňa z chrómu, keramiky, keramických obkladov, mozaikových obkladov, nerezu, lakovaného plastu. Môžete použiť na kohútiky, kachličky, dlažbu, plast, škáry. sklo. Výrobok je účinný aj bez drhnutia podkladu a tým nedochádza k jeho mechanickému poškodeniu. Vďaka obsiahnutým nano časticiam prenikne usadeninami vodného kameňa a dostane sa do všetkých nerovností v povrchu, ktorý tak perfektne vyčistí. V jedinom úkone veľmi rýchlo odstraňuje, čistí, obnovuje a renovuje podklad. Odstraňuje stmavnutie povrchu a čistí do hĺbky.

 


 

Návod na použitie: Odporúčame odstrániť voľné nečistoty z povrchu (tým výrazne znížime spotrebu). Vždy najskôr navlhčite povrch pred aplikáciou! Nastriekajte na povrch. Nechajte 10-15 minút pôsobiť (na silnú vrstvu môžete použiť kefu). Po vyčistení dôkladne opláchnite vodou. V prípade potreby postup opakujte. Vzhľadom k širokej škále povrchov, odporúčame pred vlastnou aplikáciou vykonať TEST na zlučiteľnosť povrchovej úpravy.

 


 

 

Čistič má formu kvapaliny. Pre jednoduchšie použitie a úsporu je opatrený rozprašovačom. Je balený v matnej bielej fľaši z chemicky odolného plastu. Fľaša má okrúhly tvar, veľmi dobre sa drží a pri použití nevyklouzává z rúk. Rozprašovač je vybavený detskou poistkou proti otvoreniu. Celé balenie je prispôsobené tak, ani prostriedok nevytiekol ani pri položení.

TIP: Aby sa vodný kameň znovu neusadzoval, použite "Alori balíček ochrana obkladov a dlažby". Ten obsahuje 1x čistič obkladov a špár 250ml + 1x nano ochrana obkladov a dlažby 100ml + 1x čistič impregnovaných povrchov 250ml. Aplikácia zaistí vytvorenie neviditeľné ochrannej nano vrstvy na povrchu. Táto vrstva zabráni usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt má antibakteriálne a samočistiaci účinok. Pri správnej údržbe vydrží táto ochrana minimálne 12 mesiacov a dlhšie.

250 ml

Návod a zloženie

Prečo kúpiť:

  • O 80% vyššiu účinnosť ako bežné čističe
  • Účinný aj bez drhnutia
  • Jednoduché použitie
  • Nepoškodzuje podklad
  • Bez obsahu alkoholu, parabénov, fosfátov a silikónov
  • Nízka spotreba
  • Obsahuje nano častice
     

 

 

Zaujal vás tento produkt a chcete sa na niečo opýtať? Pýtajte sa na našom chate radi vám odpovieme.

Ďalšie rady našich produktov

Hore