Doprava a platba

Možnosti platby: 

Platba na dobierku

Za vašu objednávku zaplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi alebo poštovému doručovateľovi, popripade vo výdajnom mieste prepravcu Zásielkovňa. Tento spôsob zatiaľ nieje možný pri osobnom odbere v sídle firmy. Platba na dobierka je zpoplatnená. Konkrétnu čiastku nájdete u každého dopravcu nižšie. 


Platba prevodom na účet

Pri zvolení tejto možnosti platby a následnom potvrdeniu objednaniu vám zašleme inštrukcie potrebné k prevedenia platby na váš e-mail. Zažívať platíte v CZK prevodom na náš účet vedený vo FIO banke. O prijatí platby vás budeme informovať e-mailom. Všetok tovar mame na sklade a bude odoslaný po pripísaní platby na náš účet.  Pokiaľ platba prebehne do 12:00 hod. bude tovar odoslaný ešte v ten deň. Pokiaľ platba prebehne po 12:00 hod. tovar bude odoslaný nasledujúci deň ráno.Možnosti dopravy: 

Osobné prevzatie

Tovar si môžete objednať on-line na našom e-shope a vyzdvihnúť osobne na našej prevádzkovňe:

Zámečnická 2

Olomouc 779 00 

Platba je možno buď dopredu on-line platobnou kartou alebo na účet. Prípadne vám pri vyzdvihnuti tovaru vystačíme faktúru, ktorú následne uhradíte. 

Pred vyzdvihnutím Vašej objednávky si prosím dohodnite termín.


 Slovenská pošta

1.Balík do ruky

Expedícia k zákazníkovi domov alebo do zamestnania (teda miesta, ktoré uvedie ako dodaciu adresu). Rozvoz prebieha celý deň. Podmienkou je uvedenie tel. čísla, aby mohol kontaktovať dopravca v prípade, že bude mať problémy s nájdením adresy zákazníka atď.

Tovar je odoslaný do 3 pracovných dní. Za zdrženie spôsobené dopravcom nezodpovedáme.

Kupujúci má povinnosť prevziať tovar od dopravcu, skontrolovať neporušenosť obalov, počet balíkov a v prípade akýchkoľvek porúch túto skutočnosť bezpodmienečne zapísať do dodacieho listu a informovať predajcu. V prípade, že došlo k porušeniu obalu, ktoré bolo spôsobené neoprávneným vniknutím do zásielky počas prepravy, odporúča sa kupujúcemu zásielku neprevziať.

Cena dopravy:

Príplatok za dobierku:

 


Zásielkovňa

Doprava na adresu vybranej pobočky zasielkovna.sk. Tovar je odoslaný do 3 pracovných dní. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto vám Zásielkovňa zašle SMS správu a e-mail. Od tejto chvíle môžete zásielku vyzdvihnúť do 7 dní. Za zdržanie spôsobené dopravcom nezodpovedáme.

Kupujúci je povinný tovar od dopravcu riadne prevziať, skontrolovať neporušenosť obalov, počet balíkov av prípade akýchkoľvek závad toto bezodkladne zapísať do dodacieho listu a informovať predávajúceho. V prípade zistenia porušenia obalu, ktoré mohlo byť spôsobené neoprávnenym vniknutím do zásielky počas dopravy, sa doporučuje kupujúcemu zásielku neprevziať a opäť ihneď informovať predávajúceho.

Cena dopravy:

Príplatok za dobierku:


 

Hore