Najčastejšie otázky

1) Ako sa produkty Alori líšia od bežných čistiacich produktov?

Produkty Alori sa od bežne dostupných čistiacich prostiedkov líšia v niekoľkých bodoch:

1) ÚČINNOSŤ

Alori čistiace prostriedky sú až o 80% účinnejšie, než prostriedky bežne dostupné v drogérii. Ako je to možné? Vďaka ich unikátnemu zloženiu (viď. Ďalej) a koncetrácii. Vďaka tomu sú naše prostriedky schopné odstrániť i extrémne znečistenie (pripečené zvyšky jedla, masnota, olej, hrdza, vodný kameň atď.) a odolné škvrny (krv, moč, čokoláda, kečup a mnoho ďalších). Nano častice sú tak malé, že preniknú vrstvou špiny a dostanú sa i do tých najmenších nerovností v čistenom povrchu. Usadenú špinu rozpustí a vytiahne na povrch, kde ju ľahko zotriete. Naše prostriedky sú ideálne tam, kde všetky ostatné čističe sklamali. Pokiaľ ciete o niekom, kto rieši nejaký problém s čistením a skúsil už všetko, ponúknite mu/jej, nech vyskúša Alori prostriedky.

2) SLOŽENIE

Naše prípravky obsahujú nano častice vo vysokej koncentrácii. Nanočastice sú tak malé, že preniknú i do mikroskopických trhlín a záhybov akéhokoľvek povrchu. Svojím pôsobením rozpustí nečistoty a vytiahnu ich na povrchu, kde ich veľmi ľahko zotriete i bez mechanického drhnutia. Nano ochrana po nanesení zacelí povrch a urobí ho dokonale hladkým. Na takomto povrchu veľmi ťažko ťažko priľne akákoľvek nečistota, voda, olej, prach atď. To veľmi uľahčí a zrýchli následné upratovanie a to až o 80%. Tiež materiály chráni pred opotrebovaním, UV žiarením, vodným kameňom atď. V žiadnom prípravku Alori nenájdete parabény, silikóny, fosfáty alebo perborát. Všetky naše prípravky sú 100% biologicky odbúrateľné.

3) VEĽKOSTÍ BALENIA A SPOTREBA

Naše prostriedky predávame najčastejšie v balení s objemom 250 ml. Prečo? Dôvod je jednoduchý. Vďaka vysokej účinnosti spotrebujete pri upratovaní až o polovicu menej prostriedkov v porovnaní s bežnými čističmi. Fľaša vám tak vydrží až o polovicu dlhšie. Preto sme sa rozhodli pre balenie 250 ml, s ktorým ale vyčistíte rovnako plochy, ako s čističom, ktorý má objem 0,5l. Navyše sa menšie fľaša lepšie drží a je aj praktickejšie z hľadiska prepravy. Navyše menšie čističe môžete v domácnosti lepšie uskladniť.

4) DIZAJN

Naše prostriedky sú iné a tomu zodpovedá aj ich dizajn. Jednoduchosť, účelnosť a čistota prevedenia odráža aj ich vlastnosti. Väčšina čistiacich prostriedkov je balená v zbytočne veľkých obaloch, ktoré v domácnosti zaberajú veľa miesta a sú neskladné. Tiež väčšina nehôd s čistiacimi prostriedkami v domácnosti je spôsobená veľmi lákavým, farebným obalom, ktorý má navnadiť ku kúpe. Uvedomujeme si, že to je veľmi nebezpečné, najmä pre malé deti. Náš dizajn je preto bezpečný. Myslíme na deti a ich bezpečie. To je pre nás na prvom mieste.

2) Sú produkty bezpečné?

Áno sú. Použitie našich prostriedkov je bezpečné nielen pre vás a vašich blízkych. Ale aj pre zvieratá, rastliny, vodu, pôdu a celú planétu. Naše prostriedky sú úplne netoxické. Neobsahujú žiadne karcinogény, parabény, fosfáty, ftaláty, endokrinné disruptory, neurotoxíny a ďalšie nebezpečné látky, s ktorými sa môžete bežne v čistiacich prostriedkoch stretnúť. Tiež nepoužívame ťažké kovy, ako je titán alebo striebro, ktoré sú hrozbou nielen pre naše zdravie, ale aj pre životné prostredie. Môžete si byť teda istí, že pri používaní našich prostriedkov sa tieto nebezpečné látky k vám domov nedostanú. Nebudete ich dýchať pri upratovaní, ani sa nebudú vyparovať z vyčištených povrchov do ovzdušia.

3) Čo je to nano?

Nanotechnológia je disciplína, zaoberajúca sa cielenou a presnou manipuláciou s jednotlivými atómami a molekulami. Ide o využívaní štruktúr a vlastností nanočastíc veľkosti 1-100 nm tj. 10-9m (približne desaťtisícina hrúbky ľudského vlasu). Nano-častice obsiahnuté v našich výrobkoch pôsobia na molekulárnej úrovni. Nemenia prirodzenosť, vzhľad, farbu ani konzistenciu povrchov, na ktoré sú aplikované. Zaručujú dokonalú priedušnosť. Aplikácia poskytuje povrchom prekvapivé charakteristiky, v závislosti od typu materiálu. To sú odolnosť voči vode a olejom, odolnosť proti bežným i biologickým nečistotám, škvrnám, klimatickým vplyvom a UV žiareniu.

4) Aké sú výhody Alori produktov?

 1. O 80% vyššia účinnosť v porovnaní a klasickými prípravky
 2. Upratovanie je rýchlejšie (úspora času) a menej namáhavé (nie je potrebné nič viac, než prípravok a mikrovláknová utierka)
 3. Dlhodobo bráni usadzovaniu nečistôt, prachu, preniknutiu vody
 4. Veľmi jednoduché použitie
 5. Bez obsahu parabénov, silikónov, fosfátov a perborátov
 6. Všetky prostriedky sú biologicky odbúrateľné
 7. Nižšia spotreba ako u bežných čistiacich prostriedkov
 8. Dlhotrvajúci efekt (dlhší interval medzi upratovaniami)
 9. Veľmi jednoduchá údržba ošetrených povrchov
 10. Chráni proti mechanickému opotrebovaniu - zvyšuje tvrdosť povrchu

5) Na aké materiály možem použiť produkty?

Máme komplexnú radu pre celú domácnosť. Prostriedky Alori môžete ošetriť:
 • Kožu
 • Plast
 • Drevo
 • Kameň
 • Textil
 • Nerez
 • Lakované povrchy
 • Keramické povrhy + dlaždice
 • Sklo
 • Led displeje
 • Umelá koža
Naše prostriedky môžete bez obáv použiť na domáci nábytok, spotrebiče, podlahy, stavebné prvky (sklá a rámy okien, dvere, parapety atď.), Sanitu (sprchové kúty, vane, toalety, bidety atď.) A pod., kuchynské spotrebiče (sklokeramické dosky , rúry, mikrovlnné rúry, chladničky, umývačky a pod., ďalej potom na vonkajší (záhradný) nábytok, dlažby, drevené paluby, ploty, bazény, vírivky a iné prvky.

6) Čo keď mi produkt nebude fungovať?

Pred prvým použitím si preštudujte návod. Aby vám produkt správne fungoval je potrebné dodržať presný postup aplikácie. Ak vám prostriedok nebude fungovať, prosím zavolajte nám na tel: 778 062 860, alebo nám napíšte na info@alori.cz a spoločne prídeme na to, kde je problém. Samozrejme máte možnosť produkty vrátiť bez udania dôvodu a to do 30 dní od nákupu, pokiaľ nie je spotrebovaná viac ako polovica balenia (viď. Obchodné podmienky).

7) Sú vaše prostriedky zabezpečené proti otvoreniu deťmi?

Áno sú. Rozprašovače, ktoré používame sú opatrené detskou poistkou. Bezpečnosť vás a vašich blízkych je pre nás na prvom mieste. Preto sme naše obaly urobili čo najbezpečnejšie. Väčšina nehôd s čistiacimi prostriedkami v domácnosti je spôsobená veľmi lákavým, farebným obalom, ktorý má navnadiť ku kúpe. Uvedomujeme si, že je to veľmi nebezpečné, najmä pre malé deti. Náš dizajn je preto iný. Jednoduché, čisté prevedenie etikiet tak,aby deti zbytočne nelákali.

8) Zaistia mi produkty obranu daného materiálu?

Áno. Okrem čističov máme v portfóliu produktov taktiež aj nano ochrany. Tie vytvoria na povrchu ošetreného materiálu neviditeľnú nano vrstvu. Táto vrstva vytvorí dokonale hladký povrch na ktorom sa neusadzujú nečistoty, prach alebo vodný kameň. Vďaka tomu je údržba týchto povrchov veľmi jednoduchá, menej pracná a nie tak častá. Pri správnej aplikácii vydrží nano ochrana až 12 mesiacov.

9) Prečo nakúpiť práve u nás?

Nie sme len predajcovia. Priamo sa podieľame na vývoji produktov, ktoré sme schopní upraviť na základe spätnej väzby vás, našich zákazníkov. Sme česká spoločnosť a naše výrobky sa vyrábajú aj u nás. Pri nákupe u nás máte možnosť vrátiť tovar do 30 dní od nákupu a to na naše náklady . Ak nebudete spokojní s produktom a budete ho chcieť vrátiť, pošleme k vám kuriéra, ktorý tovar vyzdvihne a dovezie nám ho späť. Vy nič neplatíte. Všetky výrobky máme skladom. Objednávky expedujeme v najkratšom možnom termíne podľa hesla "Do 3 dní u vás doma" . Nechceme byť len predajcom. Chceme byť vašim partnerom. Neváhajte sa na nás obrátiť s problémom, ktorý riešite, radi vám poradíme.

 

10) Prečo vaše produkty málo voňajú? 

Naše prostriedky na rozdiel od väčšiny čistiacich prostriedkov, neoplývajú výraznými vôňami. Prečo? Väčšina týchto vôní sú syntetické vonné látky. Tieto syntetické zlúčeniny pochádzajú z ropy a mnohé z nich sú potvrdené toxíny či karcinogény. Esenciálne prírodné oleje, ktoré sme chceli do našich výrobkov použiť bohužiaľ nepriaznivo ovplyvňujú receptúru prípravku a ničia jeho účinnosť. Naše výrobky sú neutrálne, alebo majú veľmi jemnú vôňu. Nechceme aby ste pri upratovaní inhalovali karcinogény.

11) Nájdem niekde kompletné zloženie produktov? 

Áno. Na každej etikete nájdete základné zloženie výrobku. Na vyžiadanie vám radi ku každému výrobku dodáme bezpečnostný list, kde je uvedené presné zloženie a pomery všetkých použitých látok. Môžete si o neho požiadať na: info@alori.cz

 12) Ako rýchlo produkty dostaneme?

Riadime sa heslom "Do 3 dní u vás doma". Ak si vyberiete platbu na účet, je objednávka odoslaná v deň pripísania čiastky na náš účet. Počítajte prosím s tým, že bankový prevod môže trvať 2-3 pracovné dni. Pokiaľ pri objednávke zvolíte možnosť na dobierku a vaša obejdnávka je do 17:00 hod., zásielka je ešte v tento deň odoslaná. Ak zaplatíte kartou a vaša objednávka je uskutočnená do 17:00 hod, zásielka je odoslaná ešte v ten istý deň. Ak objedáte v sobotu a v nedeľu, objedávka bude odoslaná v pondelok. 

 
 
Hore