O nás

Kto sme?

img

Michal a Alica. Životný i biznisoví partneri, ktorí sa rozhodli urobiť svet okolo seba menej toxický a viac bezpečný pre všetkých.

Značka Alori prináša do oblasti upratovacej chémie novú koncepciu, nás vlastný pohľad. Nejde nám o to predať Vám za každú cenu prostriedok plny nebezpečných látok a nechať Vás ho bez výčitiek používať. Nám ide o to, aby sme pre vás zaistili skutočnú čistotu, ale bez použitia nebezpečných látok ako sú karcinogény, endokrinné distrupty, neurotoxíny, chlór, parabény a ďalšie. Tieto látky sa bežne vyskytujú v čističoch pre domácnosť. Ich použitie je ale nebezpečne nielen pre vás a vašich blízkych, ale aj pre zvieratá, rastliny, vodu, pôdu a celú planétu.

Sami sme sa podieľali na vývoji a testovaní našich produktov. Preto sa môžeme 100% zaručiť za ich kvalitu a neškodnosť. Presne vieme, ake latky sa v našich prostriedkoch používajú a výrobu si neustále kontrolujeme.

Sme presvedčený, že moderne technológie sú tu na to, aby nám uľahčovali život, ale nesmú nás pri tom ohrozovať. Preto sme sa rozhodli využiť pri vývoji našich produktov nanotechnológii. Ta nám umožňuje skĺbiť vysokú účinnosť prostriedkov s minimálnym rizikom pri ich používaní. Uvedomujeme si, čo používanie nebezpečných látok v globálnom meraní spôsobuje a nechceme sa na tom podieľať.

Naše výrobky musia perfektne fungovať, ale zároveň musia byť netoxické, bezpečné pre ľudí, zvieratá, rastliny, byť biologicky odbúrateľné a nepoškodzoval planétu. Pokiaľ toto nedokážeme zaistiť, výrobok nevznikne.


Výhody našich produktov

img

O 80% vyššia účinnosť ako bežné čističe.

Prečo? Vďaka receptúre obsahujúcej nanočastice. Tie preniknú vrstvou špiny až k povrchu. Ale nezostávajú len na povrchu. Preniknú do všetkých nerovností a záhybov, kde rozpúšťajú usadené nečistoty. Alori = skutočná čistota, nie len ako vyčistené, ale skutočne vyčistené!

Netoxické.

Naše produkty neobsahujú žiadne zakázané látky, karcinogénne látky, endokrinné disruptory či neurotoxíny, chlór a ďalšie.

Biologicky odbúrateľné.

Myslíme nielen na váš domov, ale na planétu ako celok. Naše produkty sú biologicky odbúrateľné, preto pri ich používaní neohrazujete životné prostredie. Nevadí, pokiaľ sa dostanú do vody, pôdy alebo k rastlinám.

Unikátna spotreba.

Sami sme sa podieľali na vývoji produktov a ich testovaní. Preto sa môžeme zaručiť za ich kvalitu. Naše produkty sú a budú pre nás srdcová záležitosť.

Inovácia.

Neustále vyvíjame nové produkty a inovujeme tie existujúce. Pridajte sa k nám a pomôžte nám vytvoriť čistejší a menej toxický svet.

Menšia spotreba.

Našimi prostriedkami nieje potrebné plytvať.

Unikátny design.

Naše prostriedky sú iné a tomu odpovedá aj ich design. Jednoduchosť, účelnosť a čistota prevedenia odráža aj ich vlastnosti. Väčšina čistiacich prostriedkov je balená v zbytočne veľkých obaloch, ktoré v domácnosti zaberajú veľa miesta a sú neskladné. Taktiež väčšina nehôd s čistiacim prostriedkami v domácnosti je spôsobená veľmi lákavým, farebným obalom, ktorý ma navnadiť ku kúpe. Uvedomujeme si, že je to veľmi nebezpečné, najmä pre malé deti. Náš design je preto bezpečný. Myslíme na vaše deti a ich bezpečie. To je pre nás na prvom mieste.

Česká výroba.

Podporujeme českú ekonomiku. Nechceme dovážať produkty z iných zemi. Chceme mat prehľad a kontrolu nad tým, ako sa prostriedky vyrábajú a nad ich presným uložením.

Bezpečné pre zvieratá.

Naše výrobky nie sú, nikdy neboli a nikdy nebudú testované na zvieratách. Naopak u svojich produktov dbáme na to, aby boli bezpečne aj pre našich domácich spoločníkov.

Recyklované HDPE fľaše.

Nevytvárajú žiadne škodlivé emisie ani z nej neunikajú toxické chemikálie do vody alebo pôdy. Ide o takzvaný “dobrý” plast. Ma totiž najnižšie pravdepodobnosť prieniku škodlivých látok do tekutiny, ktorá sa v ňom uskladňuje.

Vonné látky.

Naše prostriedky na rozdiel od väčšiny čistiacich prostriedkov, neovplývajú výraznými vôňami. Prečo? Väčšina týchto vôní sú syntetické vonné látky. Tieto syntetické zlúčeniny pochádzajú z ropy a mnohé z nich sú potvrdené toxíny či karcinogény. Esenciálne prírodné oleje, ktoré sme chceli do našich výrobkov použiť, bohužiaľ, nepriaznivo ovplyvňujú receptúru prípravku a ničia jeho účinnosť. Naše výrobky sú neutrálne alebo majú len veľmi jem u vôňu. Nechceme aby ste pri upratovaní inhalovali karcinogény.

Žiadne farbivá.

V našich produktoch nenájdete žiadne farbivá. A to z rovnakého dôvodu ako pri vôňach. Farbivá sú vo väčšine prípadov nebezpečné látky.

Bezpečnosť na prvom mieste.

Na každé etikete nájdete okrem zloženia výrobku, taktiež číslo na toxikologické stredisko, kde je nonstop linka pre naliehavé situácie.

Hore