Najčastejšie otázky


1) Ako sa produkty Alori líši od bežných čističov?

Produkty Alori sa od bežne dostupných čističov líši v niekoľkých ohľadoch:

1) Účinnosť

Alori čistiace prostriedky sú až o 80% účinnejšie, než prostriedky bežne dostupné v drogérii. Ako je to možné? vďaka ich unikátnemu zloženiu (viď. ďalej) a koncentráciu. Vďaka tomu sú naše prostriedky schopné odstrániť aj extrémne znečistenia (pripečené zvyšky jedla, mastnota, oleja, hrdzu, vodný kameň atď.) a odolné škvrny (krv, moč, čokoláda, kečup a mnoho ďalších). Nano častice sú tak malé, že preniknú vrstvou špiny a dostanú sa aj do tých najmenších nerovností v čistenom povrchu. Usadenú špinu rozpustí a vytiahnu na povrch, kde ju ľahko zotrite. naše prostriedky sú ideálne tam, kde všetky ostatné čističe sklamali. Ak viete o niekom, kto rieši nejaký problém s čistením a skúsil už všetko, ponúknite mu / ju, nech vyskúša Alori prostriedky.

2) ZLOŽENÍM

Naše prípravky obsahujú nano častice vo vysokej koncentrácii. Nanočastice sú tak malé, že preniknú aj do mikroskopických trhlín a záhybov akéhokoľvek povrchu. Svojim pôsobením rozpustí nečistoty a vytiahnu ich na povrch, kde je veľmi ľahko zotriete i bez mechanického drhnutia. Nano ochrany po nanesení zacelí povrch a urobia ho dokonale hladkým. Na takomto povrchu veľmi ťažko priľne akákoľvek nečistota, voda, olej, prach atď. To veľmi uľahčí a zrýchli následný upratovanie a to až o 80%. Tiež materiály chráni pred opotrebovaním, UV žiarením, vodným kameňom atď. V žiadnom prípravku Alori nenájdete parabény, silikóny, fosfáty alebo perborát. Všetky naše prípravky sú 100% biologicky odbúrateľné.

3) VEĽKOSTÍ BALENIA A SPOTREBOU

Naše prostriedky predávame najčastejšie v balení s objemom 250 ml. Prečo? Dôvod je jednoduchý. Vďaka vysokej účinnosti spotrebujete pri upratovaní o až polovicu menej prostriedku v porovnaní s bežnými čističmi. Fľaša vám tak vydrží až o polovicu dlhšie. Preto sme sa rozhodli pre balenie 250 ml, s ktorým ale vyčistíte rovnako plochy, ako s čističom, ktorý má objem 0,5 l. Navyše sa menšie fľaša lepšie drží a je aj praktickejšie z hľadiska prepravy. Navyše menšie čističe môžete v domácnosti lepšie uskladniť.

4) DIZAJNOM

Naše prostriedky sú iné a tom zodpovedá aj ich dizajn. Jednoduchosť, účelnosť a čistota prevedenia odráža aj ich vlastnosti. Väčšina čistiacich prostriedkov je balená vo zbytočne veľkých obaloch, ktoré v domácnosti zaberajú veľa miesta a sú neskladné. Tiež väčšina nehôd s čistiacimi prostriedkami v domácnosti je spôsobená veľmi lákavým, farebným obalom, ktorý má navnadiť ku kúpe. Uvedomujeme si, že je to veľmi nebezpečné, najmä pre malé deti. Náš dizajn je preto bezpečný. Myslíme na deti a ich bezpečia. To je pre nás na prvom mieste.
.
2) Sú produkty bezpečné?
Áno sú. Použitie našich prostriedkov je bezpečné nielen pre vás a vašich blízkych, ale aj pre zvieratá, rastliny, vodu, pôdu a celú planétu. Naše prostriedky sú úplne netoxické. Neobsahujú žiadne karcinogény, parabény, fosfáty, ftaláty, hormonálne disruptory, neurotoxíny a ďalšie nebezpečné látky, s ktorými sa môžete bežne v čistiacich prostriedkoch stretnúť. Tiež nepoužívame ťažké kovy ako je titán alebo striebro, ktoré sú hrozbou nielen pre naše zdravie, ale aj pre životné prostredie. Môžete si byť teda istí, že pri používaní našich prostriedkov sa tieto nebezpečné látky k vám domov nedostanú. Nebudete je dýchať pri upratovaní, ani sa nebudú vyparovať z vyčistených povrchov do ovzdušia.
Zmes je biologicky rozložiteľná. Povrchovo aktívne látky sú biologicky rozložiteľné v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 648/2004 o detergentoch v platnom znení.
3) Čo je to nano?
Nanotechnológia je disciplína zaoberajúca sa cielenú a presnú manipuláciou s jednotlivými atómami a molekulami. ide o využívanie štruktúr a vlastností nanočastíc veľkosti 1-100 nm tj. 10-9 (približne desiatich tisícina hrúbky ľudského vlasu). Nano-častice obsiahnuté v našich výrobkoch pôsobia na molekulárnej úrovni. Nemení prirodzenosť, vzhľad, farbu ani konzistenciu povrchov, na ktoré sú aplikované. Zaručujú dokonalú priedušnosť. Aplikácia poskytuje povrchom prekvapivé charakteristiky, v závislosti od typu materiálu. Sú to odolnosť voči vode a olejom, odolnosť proti bežným i biologickým nečistotám, škvrnám, klimatickým vplyvom a UV žiareniu.
4) Aké sú výhody Alori produktov?
 1. O 80% vyššiu účinnosť v porovnaní a klasickými prípravkami.
 2. Upratovanie je rýchlejší (úspora času) a menej namáhavý (nie je potrebné nič viac, než prípravok a mikrovláknová utierka).
 3. Dlhodobo bráni usadzovaniu nečistôt, prachu, preniknutiu vody.
 4. Veľmi jednoduché použitie.
 5. Bez obsahu parabénov, silikónov, fosfátov a perborátov.
 6. Všetky prostriedky sú biologicky odbúrateľné.
 7. Nižšie spotreba ako u bežných čistiacich prostriedkov.
 8. Dlhotrvajúci efekt (dlhší interval medzi upratovanie).
 9. Veľmi jednoduchá údržba ošetrených povrchov.
 10. Chráni proti mechanickému opotrebeniu - zvyšuje tvrdosť povrchu.
5) Na aké materiály môžem produkty použiť?
Máme komplexný rad pre celú domácnosť. Prostriedky Alori môžete ošetriť:
 • koža
 • plast
 • Drevo
 • Kameň
 • textil
 • nerez
 • lakované povrchy
 • Keramické povrchy + dlaždice
 • sklo
 • led displeje
 • Umelá koža
Naše prostriedky môžete bez obáv použiť na domáce nábytok, spotrebiče, podlahy, stavebné prvky (sklá a rámy okien, dvere, parapety atď.), Sanitu (sprchové kúty, vane, toalety, bidety atď.) A pod., Kuchynské spotrebiče (sklokeramickej dosky , rúry, mikrovlnné rúry, chladničky, umývačky a pod., ďalej potom o vonkajšie (záhradné) nábytok, dlažby, drevené paluby, ploty, bazény, vírivky a iné prvky.
6) Čo keď mi produkt nebude fungovať?
Pred prvým použitím si preštudujte návod. Aby vám produkt správne fungoval, je potrebné dodržať presný postup aplikácie. Ak vám prostriedok nebude fungovať, prosím zavolajte nám na tel: 724 710 009, alebo nám napíšte na info@alori.cz a spoločne prídeme na to, kde je problém. Samozrejme máte možnosť produkty vrátiť bez udania dôvodu a to do 30 dní od nákupu, pokiaľ nie je spotrebovaná viac ako polovica balení (viď. Obchodné podmienky).
7) Sú vaše prostriedky zabezpečené proti otvoreniu deťmi?
Áno sú. Rozprašovača, ktoré používame sú opatrené detskou poistkou. Bezpečnosť vás a vašich blízkych je pre nás na prvom mieste. Preto sme naše obaly urobili čo najbezpečnejšie. Väčšina nehôd s čistiacimi prostriedkami v domácnosti je spôsobená veľmi lákavým, farebným obalom, ktorý má navnadiť ku kúpe. Uvedomujeme si, že je to veľmi nebezpečné, najmä pre malé deti. Náš dizajn je preto iný. Jednoduché, čisté prevedenie etikiet tak, aby deti zbytočne nelákali.
8) Zaistí mi produkty obranu daného materiálu?
Áno. Okrem čističov máme v portfóliu produktov tiež nano ochrany. Tie vytvorí na povrchu ošetreného materiálu neviditeľnú nano vrstvu. Táto vrstva vytvorí dokonale hladký povrch, na ktorom sa neusadzujú nečistoty, prach alebo vodný kameň. Vďaka tomu je údržba týchto povrchov veľmi jednoduchá, menej prácna a nie tak častá. Pri správnej aplikácii vydrží nano ochrana až 12 mesiacov.
9) Prečo nakúpiť práve u nás?
Nie sme len predajcovia. Priamo sa podieľame na vývoji produktov, ktoré som schopní upraviť na základe spätnej väzby vás, našich zákazníkov. Sme česká spoločnosť a naše výrobky sa vyrábajú aj u nás. Pri nákupe u nás máte možnosť vrátiť tovar do 30 dní od nákupu a to na naše náklady. Ak nebudete spokojní s produktom a budete ho chcieť vrátiť, pošleme k vám kuriéra, ktorý tovar vyzdvihne a dovezie nám ho späť. Vy nič neplatíte. Všetky výrobky máme skladom. Objednávky expedujeme v najkratšom možnom termíne podľa hesla " Do 2 dní u vás doma". Nechceme byť len predajcom. Chceme byť vašim partnerom. Neváhajte sa na nás obrátiť s problémom, ktorý riešite, radi vám poradíme.
10) Prečo vaše produkty málo vonia?
Naše prostriedky na rozdiel od väčšiny čistiacich prostriedkov, neoplývajú výraznými vôňami. Prečo? Väčšina týchto vôní sú syntetické vonné látky. Tieto syntetické zlúčeniny pochádzajú z ropy a mnohé z nich sú potvrdené toxíny či karcinogény. Esenciálne prírodné oleje, ktoré sme chceli do našich výrobkov použiť, bohužiaľ nepriaznivo ovplyvňujú receptúru prípravku a ničí jeho účinnosť. Naše výrobky sú neutrálne alebo majú veľmi jemnú vôňu. Nechceme, aby ste pri upratovaní inhalovali karcinogény.
11) Nájdem niekde kompletné zloženie produktov?
Áno. Na každej etikete nájdete základné zloženie výrobku. Na vyžiadanie vám radi ku každému výrobku dodáme bezpečnostný list, kde je uvedené presné zloženie a pomery všetkých použitých látok. Môžete si o neho napísať na: info@alori.cz
12) Ako rýchlo produkty dostanem?
Riadime sa heslom " Do 2 dní u Vás doma ". Ak si vyberiete platbu na účet , je objednávka odoslaná v deň pripísania čiastky na náš účet . Počítajte prosím s tým, že bankový prevod môže trvať 1-2 pracovné dni. Pokiaľ pri objednávke zvolíte možnosť na dobierku a vaše objednávka je do 17:00 hod., Je zásielka ešte v tento deň odoslaná . Ak zaplatíte kartou a vaša objednávka je uskutočnená do 17:00 hod, je zásielka odoslaná ešte v ten istý deň. Ak objednáte v sobotu a v nedeľu, bude objednávka odoslaná v pondelok.

PRODUKTY
ALORI
PRE VÁS

80%

Až o 80% vyššia účinnosť
ako bežné čističe

Netoxické
a biologicky odbúrateľné

Unikátna
receptúra

Bezpečné a šetrné
k prírode

Vyrobené
u susedov v Česku