Ochrana osobných údajov

Prevádzkovateľ internetového obchodu: www.alori.cz spoločnosť Alori Nano Distribution s.r.o. uchováva a spracováva osobné údaje v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Spoločnosť Alori Nano Distribution s.r.o. je registrovaná na Úrade pre ochranu osobných údajov (ÚOOÚ) pod registračným číslom 00069978 .

Vaše dáta uvádzaná pri nákupe (meno a priezvisko, adresa bydliska, identifikačné číslo, daňové identifikačné číslo, adresa elektronickej pošty, telefónne číslo, a i. (Ďalej spoločne všetko len ako "osobné údaje"), sú dôverné, sú chránené a nie sú prístupné cudzím osobám, výnimkou sú prepravné spoločnosti, partneri v oblasti služieb zákazníckej podpory (napr. heureka.cz - služba Overené zákazníkmi) a externé účtovná kancelária. Spracovaním osobných údajov zákazníkov môže prevádzkovateľ poveriť tretiu osobu, ako spracovateľa. Osobné údaje budú použité pre nevyhnutne nutné úkony spojené s vybavením objednávky, príp. k marketingovým aktivitám vr. obchodných oznámení. Súhlas s uchovávaním osobných údajov je na dobu neurčitú.

Odstránenie osobných údajov

Na žiadosť zákazníka budú osobné údaje z databázy vymazané a spoločnosť Alori Nano Distribution s.r.o. je už nebude ďalej spracovávať.

Napíšte nám email alebo nás písomne ​​kontaktujte:

Alori Nano Distribution s.r.o.

Zámočnícka 492/2

779 00 Olomouc

Email: info@alori.cz

Odhlásenie zasielanie informačných emailov

Pokiaľ chcete odstrániť Vašu emailovú adresu z našej databázy pre zasielanie noviniek, a pod., Nájdete v tele emailu v spodnej časti možnosť odhlásenia odberu. Po kliknutí na túto možnosť bude Váš email vyradený.

Alebo nám napíšte na info@alori.cz a my Váš email odstránime.

PRODUKTY
ALORI
PRE VÁS

80%

Až o 80% vyššia účinnosť
ako bežné čističe

Netoxické
a biologicky odbúrateľné

Unikátna
receptúra

Bezpečné a šetrné
k prírode

Vyrobené
u susedov v Česku