zrušit
produkt
produkt

Čistič dlažby

Aj hlboko usadenú špinu vyčistite bez drhnutia

Premýšľate ako poriadne vyčistiť dlažbu v kúpeľni? Zažranú špinu, ktorá nechce pustiť ani pri použití silnej kefy, či drhnutím.

Máme pre vas jednoduché riešenie.


Dostupnosť: Skladom

9.49 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

Alori čistič dlažby je určený špeciálne pre odstraňovanie hlboko usadených nečistôt z kameniny, žuly, tvrdého kameňa, mramoru, ako aj keramickej dlažby. Podklad v jedinom kroku veľmi rýchlo odstraňuje, čistí, obnovuje a renovuje. Odstráni stmavnutie povrchu a čistí do hĺbky. Vďaka obsahu nano častíc perfektne čistí, a tak na povrchu vytvoríí neviditeľnú vrstvu, ktorá má samočistiaci účinok.

Veľmi ľahko odstránite biologické nečistoty, oxidáciu, minerálne, vápenaté a soľné usadeniny, ale aj riasy, sinice, mach, hmyz alebo kyslú mastnotu.

 


 

Návod na použitie: odporúčame odstrániť z povrchu voľné nečistoty (podstatne znížite spotrebu). Vždy pred pužitím povrch najprv navlhčite! Na špongiu naneste gél. Pomocou špongie aplikujte gél na čistený povrch. Nechajte 5 - 10 minút pôsobiť, (na silnú vrstvu môžete použiť kefu). Po vyčistení dôkladne opláchnite čistou vodou. Vzhľadom na širokú škálu povrchov, odporúčame pred použitím urobiť TEST na zlúčiteľnosť povrchovej úpravy.

 


 

 Čistič má formu kvapaliny, rozprašovač, ktorý zjednoduchšuje použitie a šetrí obsah. Balený je v matnej bielej fľaši z chemicky odolného plástu. Fľaša má okrúhly tvar, veľmi dobre sa drží a pri použití nevykĺzava z rúk. Rozprašovač má proti otvoreniu detskú poistku.

Celé balenie je prispôsobené tak, aby obsah nevytiekol, ani pri položení.

 

250 ml

Návod a zloženie

Prečo kúpiť:

  • účinný aj bez drhnutia
  • obsahuje nano častice
  • nepoškodzuje povrch
  • veľmi ľahké použitie
  • nížšia spotreba + dlhšia výdrž fľaše
  • bez obsahu parabénov, fosfátov a silikónov
  • samočistiaci efekt

 

Zaujal vás tento produkt a chcete sa na niečo opýtať? Pýtajte sa na našom chate/čete, radi vám odpovieme.

 

 

 

Ďalšie rady našich produktov

Hore