zrušit
produkt
produkt

Čistič krbov

Rýchlo a bez veľkej námahy vyčistí usadené splodiny a sadzu

Radi sa pozeráte do ohňa a milujete praskajúci zvuk, ktorý sa šíri z krbu a vytvára jedinečnú atmosféru pokoja a kľudu? Alebo sklo vášho krbu je tak čierne, že si oheň môžete len predstavovať?

Máme riešenie!


Dostupnosť: Skladom

7.99 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

Čistič krbov odstraňuje z povrchu skla a kovov extrémne odolné špiny, usadenú sadzu a splodiny, vznikajúce pri horení. Použitie tohto produktu nevyžaduje námahu a jeho účinok je rýchly. Nano častice sú tak malé, že preniknú nečistotami až k povrchu, kde vyplní všetky nerovnosti a vytiahne aj veľmi hlboko usadené nečistoty. Jeho použitie nespôsobuje mechanické poškodenie podkladu následkom abrázie alebo erózie (obrusovania a zvetrávania). Podklad veľmi rýchlo čistí, obnovuje a renovuje. Odstraňuje stmavnutie povrchu a čistí do hĺbky.

Čistič má formu kvapaliny, rozprašovač, ktorý umožňuje jeho jednoduchšie použitie a úsporu obsahu. Balený je v matnej bielej fľaši z chemicky odolného plástu. Má okrúhly tvar, rukou veľmi dobre uchopiteľná a pri použití z rúk nevyklzáva. Rozprašovač má proti otvoreniu detskú poistku. Celé balenie je prispôsobené tak, aby obsah nevytiekol, ani pri položení.

 

 

250 ml

Návod a zloženie

Prečo kúpiť:

  • účinný bez námahy
  • odstráni sadze aj ďalšie nečistoty, vznikajúce horením
  • vysoká koncentrácia
  • neobsahuje parabény, fosfáty a ani silikóny
  • nepoškodí podklad
  • použitie je jednoduché
  • biologicky odbúrateľný

Zaujal vás tento produkt a chcete sa na niečo opýtať? Pýtajte sa na našom chate/čete, radi vám odpovieme.

 

 

Ďalšie rady našich produktov

Hore