zrušit
produkt
produkt

Čistič obkladov a škár

Vyčistí bez drhnutia a nielen usadeniny vodného kameňa

Obklad vašej kúpeľne je už pochovaný pod nánosom vodného kameňa a usadenín? A škáry sú tmavé a zašlé?

Máme jednoduché riešenie!


Dostupnosť: Skladom

9.49 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

Alori čistič obkladov a škár je určený na odstraňovanie vodného kameňa z kameniny, žuly, tvrdého kameňa, mramoru, keramickej dlažby a obkladov. Je účinný aj bez drhnutia podkladu. Jeho použitím nedochádza k mechanickému poškodeniu podkladu následkom abrázie alebo erózie (obrúsenia a zvetrávania). Podklad v jedinom kroku veľmi rýchlo, čistí, obnovuje a renovuje. Odstraňuje stmavnutie povrchu, čistí do hĺbky. Vďaka obsahu nano častíc, prenikne usadeninami vodného kameňa a dostane sa do všetkých nerovností povrchu a perfektne ho vyčistí.

S Alori čističom obkladov a škár odstránite biologické nečistoty, oxidáciu, vodný kameň, mastnotu, riasy, sinice, mach.

 


 

Návod na použitie: odporúčame z povrchu odstrániť voľné nečistoty (podstatne znížite spotrebu). Povrch vždy pred použitím najprv navlhčite! Naneste gél na špongiu. Pomocou špongie aplikujte gél na čistený povrch. Nechajte 10 - 15 minút pôsobiť, (na silnú vrstvu môžete použiť kefu). Potom dôkladne opláchnite vodou. Nechajte zaschnúť. Nezanecháva stopy po oplachovaní. V prípade potreby, postup opakujte. Vzhľadom na širokú škálu povrchov, odporúčame pred použitím urobiť TEST na zlúčiteľnosť povrchovej úpravy.

 


 

 

Čistič má formu kvapaliny, roprašovač, ktorý zjednoduchšuje použitie a šetrí obsah. Balený je v matnej bielej fľaši, z chemicky odolného plastu. Fľaša má okrúhly tvar, veľmi dobre sa drží a pri použití sa z rúk nevykĺza. Rozprašovač má detskú poistku proti otvoreniu. Celé balenie je prispôsobené tak, aby obsah nevytiekol, ani pri položení.

TIP: aby sa vodný kameň a nečistoty znovu neusadzovali, použite Alori balíček ochrana obkladov a dlažby“.  Ten obsahuje 1 x čistič obkladov a špár 250 ml + 1 x nano ochranu obkladov a dlažby 100 ml + 1 x čistič impregnovaných povrchov 250 ml. Aplikácia vytvorí na povrchu neviditeľnú ochrannú nano vrstvu. Táto zabráni usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt, má antibakteriálny a samočistiaci účinok. Pri správnej údržbe táto ochrana vydrží minimálne 12 mesiacov a dlhšie.

250 ml

Návod a zloženie

Prečo kúpiť:

  • nepoškodzuje čistený povrch
  • o 80 % vyššia účinnosť, než bežné čistiace prostriedky
  • jednoduché použitie
  • účinný bez drhnutia povrchu
  • zabraňuje opätovnému usadzovaniu vodného kameňa
  • neobsahuje parabény, silikóny a ani fosfáty
  • biologicky odbúrateľný

 

Zaujal vás tento produkt a chcete sa na niečo opýtať? Pýtajte sa na našom chate/čete, radi vám odpovieme.

 

 

Ďalšie rady našich produktov

Hore