zrušit

Čistič odsávačov pár

Rýchlo a bez drhnutia vyčistí usadenú mastnotu, oleje a biologické zvyšky.

Nespoznávate na vašom odsávačí pár, alebo digestore jeho pôvodnú farbu? Drhnete a drhnete, no mastnota stále drží?

Skúste iný spôsob!


Dostupnosť: Skladom

6.99 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

Alori čistič odsávačov pár odtraňuje  z povrchu nerezovej ocele, smaltu, skla, hliníka extrémne odolné špiny, mastnoty a biologické nečistory. Je účinný aj bez drhnutia podkladu. Nedochádza k mechanickému poškodeniu podkladu následdkom abrázie alebo erózie (obrusovania a zvetrávania). Podklad v jedinom kroku veľmi rýchlo, čistí, obnovuje a renovuje. Odstraňuje stmavnutie povrchu a čistí do hĺbky.

 


 

Návod na použitie: odporúčame z povrchu odstrániť voľné nečistoty (podtatne znížite spotrebu). Povrch vždy pred aplikáciu najprv navlhčite! Čitič nastriekajte na povrch. Nechajte 10 - 15 minút pôsobiť (na silnú vrstvu môžete použiť kefu). Po vyčistení dôkladne opláchnite vodou. V prípade potreby, postup opakujte. Vzhľadom na širokú škálu povrchov, odporúčame pred použitím urobiť TEST na zlúčiteľnosť povrchovej úpravy.

 


 

Čistič má formu kvapaliny, roprašovač, ktorý zjednoduchšuje použitie a šetrí obsah. Balený je  v matnej bielej fľaši, z chemicky odolného plástu. Fľaša má okrúhly tvar, veľmi dobre sa drží a pri použití z rúk nevykĺzava. Rozprašovač je vybavený detskou poistkou proti otvoreniu. Celé balenie je prispôsobené tak, aby obsah nevytiekol ani pri položení.

250 ml

Návod a zloženie

Prečo kúpiť:

  • až o 80% vyššia účinnosť než majú bežné čistiace prostriedky
  • účinný aj bez drhnutia
  • nepoškozuje podklad
  • jednoduché použitie
  • odstráni aj extrémne odolnú mastnotu
  • neobsahuje parabény, fosfáty ani silikóny

 

Ďalšie rady našich produktov

Hore