zrušit
produkt
produkt

Čistič textilu a čalúnenia

Obnovuje pružnosť vlákien, regeneruje a oživuje farby


Zdá sa vám, že vaša sedačka je mozaikou najrôznejších škvŕn? A vaše obľúbené kreslo tiež už nesie známky opotrebovania?

Vráťte im pôvodný vzhľad!


Dostupnosť: Skladom

7.99 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

TIP: Alori čistič textilu a čalúnenia použite na odstránenie škvŕn z oblečenia, tašiek, obrusov, závesov, čalúneného nábytku, vankúšov, obliečok, autosedačiek a veľa ďalších.

 

Čistič textilu a čalúnenia je aktívny čistič s regeneračnou ochranou vlákien, vyrobený novou technológiou. Jediným úkonom vyčistíte nečistoty, odstránite škvrny, vrátite vláknam pôvodnú pružnosť, jemnosť a oživíte farby. Na rozdiel od štandardných čisriacich prostriedkov na textil, či čalúnenie, ktoré rozpustenú špinu zanechávajú v spodnej časti textilu nano čistič textilu a čalúnenia vlákno čistí po celej ploche a rozpustenú nečistotu vyťahuje na povrch, kde ju ľahko odstránite. Ideálny na tkané aj netkané textílie, mikroplyš, koberce, poťahové látky, textilné vlákna, technické látky a vlákna.

 

S Alori čističom textilu a čalúnenia odstránite mastnoty, čokoládu, mliečne výrobky, celkové znečistenie, ľudský pot, nikotín, zožltnutie, hnilobu, atď.. Veľmi dobre odstraňuje moč a škvrny spôsobené zvieratami.

 


 

Návod na použitie: povrch ľahko navlhčite. Nastriekajte čitič na povrch a nechajte pôsobiť 5-10 minút, podľa miery znečistenia. Pre odolnú špinu použite jemnú kefku a vytvorte aktívnu penu, tú potom zotrite do suchej mikrovláknovej utierky. Pri miernejšom znečistení nechajte pôsobiť a potom utrite do sucha mikrovláknovou utierkou. Vzhľadom k širokej škále povrchov, odporúčame pred vlastnou aplikáciou urobiť TEST na zlúčiteľnosť povrchovej úpravy. 

 


 

Čistič má formu kvapaliny. Pre jednoduchšie použitie a šetrenia obsahu má rozprašovač. Balený je v matnej bielej fľaši z chemicky odolného plástu. Fľaša má okrúhly tvar, veľmi dobre sa drží a pri použití nevyklzáva z rúk. Rozprašovač detskú poistku proti otvoreniu. Celé balenie je prispôsobené tak, aby obsah nevytiekol, ani pri položení.

250 ml

Návod a zloženie

Prečo kúpiť:

  • rýchlo schne
  • šetrí váš čas
  • široké možnosti použitia
  • bez obsahu alkoholu, parabénov, fosfátov a silikónov
  • nezanecháva stopy
  • čistí do hĺbky

Zaujal vás tento produkt a chcete sa na niečo opýtať? Pýtajte sa na našom chate/čete, radi vám odpovieme.

 

 

 

Ďalšie rady našich produktov

Hore