zrušit

Čistič usadenín na riadoch

Odstráni aj veľmi odolné pripáleniny a masnotu z povrchu riadov

Už nevidíte na vašom riade jeho pôvodnú farbu? Drhnete pripáleniny z ich povrchu drôtenkou, účinok je minimálny a hrnce poškriabané? 

 Odstráňte ich z povrchu riadu rýchlo, efektívne a s minimálnym úsilím.


Dostupnosť: Skladom

10.49 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

Alori čistič usadenín na riade, odstraňuje z vonkajšieho povrchu nerezu ocele, smaltu, hliníka atď., extrémne odolné špiny, mastnoty a pripáleniny. Je účinný aj bez drhnutia podkladu. Nedocháza k mechanickému poškodeniu podkladu následkom abrázie alebo erózie (obrusovania a zvetrávania). Podklad v jedinom kroku veľmi rýchlo, čistí, obnovuje a renovuje. Odstraňuje stmavnutie povrchu a čistí do hĺbky.

 


 

Návod na použitie: odporúčame z povrchu odstrániť voľné nečistoty (podstatne znížite spotrebu). Vždy povrch pred apláciu najprv navhlčite! Čistič naneste na čistenú plochu rovnomerne a celistvo. Nechajte 5 - 10 minút pôsobiť. Špongiou zotrite nečistoty. Po vyčistení opláchnite vodou. V prípade potreby, postup opakujte. Vzhľadom na širokú škálu povrchov, odporúčame pred použitím urobiť TEST na zlučiteľnosť povrchovej úpravy.

 


 

Čistič má formu kvapaliny, roprašovač, ktorý zjednoduchšuje použitie a šetrí obsah. Balený je matnej bielej fľaši, z chemicky odolného plástu. Fľaša má okrúhly tvar veľmi dobre sa drží a pri použití z rúk nevyklzáva. Rozprašovač je vybavený detskou poistkou proti otvoreniu. Celé balenie je prispôsobené tak, aby obsah nevytiekol, ani pri položení.

250 ml

Návod a zloženie

Prečo kúpiť:

  • vysoká účinnosť vďaka silnej koncentrácii
  • účinný aj bez drhnutia
  • jednoduché použitie
  • atest pre použitie v potravinárstve
  • nepoškodzuje podklad
  • neobsahuje parabény, silikóny ani fosfáty

 

Zaujal vás tento produkt a chcete sa na niečo opýtať? Pýtajte sa na našom chate/čete, radi vám odpovieme.

 

 

Ďalšie rady našich produktov

Hore