zrušit
produkt
produkt

Čistič vodného kameňa

Vodný kameň odstráni bez drhnutia

 Vodný kameň je skutočne najlepším priateľom vašej kúpeľne? Bojujete urputne, no stále "vyhráva"?

Skúste iný spôsob!


Dostupnosť: Skladom

8.49 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

Alori čistič vodného kameňa je určený pre odstránenie vodného kameňa z chrómu, keramiky, keramických obkladov, mozaikových obkladov, nerezu, lakovaného plástu. Môžeteho  použiť aj na kohútiky, kachličky, dlažbu, plást, škáry, na sklo. Výrobok je účinný aj bez drhnutia podkladu a tým nedochádza k jeho mechanickému poškodeniu. Vďaka obsiahu nano častíc prenikne usadeninami vodného kameňa a dostane sa do všetkých nerovností povrchu, perfektne ho vyčistí. Podklad v jedinom úkone veľmi rýchlo čistí, obnovuje a renovuje. Do hĺbky odstraňuje a čistí stmavnutie povrchu.

 


 

Návod na použitie: odporúčame z povrchu odstrániť voľné nečistoty (podstatne znížite spotrebu). Povrch vždy pred použitím najprv navlhčite! Na povrch potom natriekajte čitič. Nechajte 10 - 15 minút pôsobiť (na silnú vrstvu môžete použiť kefu). Po vyčistení dôkladne opláchnite vodou. V prípade potreby, postup opakujte. Vzhľadom na širokú škálu povrchov, odporúčame pred použitím urobiť TEST na zlúčiteľnosť povrchovej úpravy.

 


 

Čistič má formu kapaliny,roprašovač, ktorý zjednoduchšuje použitie a šetrí obsah. Balený je v matne bielej fľaši, z chemicky odolného plastu. Fľaša má okrúhly tvar, rukou je veľmi dobre uchopiteľná a pri použití z rúk nevykĺzava. Rozprašovač má proti otvoreniu detskú poistku

Celé balenie je prispôsobené tak, aby obsah nevytiekol, ani pri položení.

TIP: aby sa vodný kameň znovu neusadzoval, použite Alor balíček ochrana obkladov a dlažby“.  Obsahuje 1 x čistič obkladov a špár 250 ml + 1 x nano ochranu obkladov a dlažby 100 ml + 1 x čistič impregnovaných povrchov 250 ml. Aplikácia vytvorí na povrchu neviditeľnú ochranneú nano vrstvu. Táto  zabráni usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt, má antibakteriálny a samočistiaci účinok. Pri správnom použití, vydrží minimálne 12 mesiacov a dlhšie.

250 mlPrečo kúpiť:

  • o 80 % vyššia účinnosť, než bežné čistiace prostriedky
  • účinný aj bez drhnutia
  • jednoduché použitie
  • nepoškodzuje podklad
  • bez obsahu alkoholu, parabénov, fosfátov a silikónov
  • malá spotreba
  • obsahuje nano častice

 

Zaujal vás tento produkt a chcete sa na niečo opýtať? Pýtajte sa na našom chate/čete, radi vám odpovieme.

 

Ďalšie rady našich produktov

Hore