zrušit
produkt
produkt

Hĺbkový čistič plástov

Vzhľad hĺbkovo regeneruje, obnovuje a chráni preti nečistotami

Váš záhradný plástový nábytok už nie je vo forme? Je na ňom vidieť, že už má niečo za sebou?

Zrenovujte ho.


Dostupnosť: Skladom

7.99 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

TIP: Alori hĺbkový čistič plástov môžete použiť na údržbu plástových rámov okien, dverí, plástového záhradného nábytku, vonkajších roliet, plástového nábytku alebo garážových brán.

Alori hĺbkový nano čistič plástov je určený špeciálne na čistenie a starostlivosť o plastové povrchy. Čistí biologické nečistoty, živočížne tuky, rastlinné tuky a oleje, prilepené nečistoty (hmyz atď.). Taktiež mastnotu a prevádzkové nečistoty. Obsah nano častíc vytvorí na čistenom povrchu neviditeľný ochranný film, ktorý odpudzuje vodu aj všetky ostatné kvapaliny (hydrofóbny, vodu odpudzujúci účinok). Povrch vyhladí, vďaka čomu nečistoty na ňom zostávajú horšie. Práve tento efekt výrazne uľahčuje následné čistenie. Na čistenom povrchu nezanecháva šmuhy a ani stopy.

 


 

Návod na použitie: odporúčame z  povrchu odstrániť voľné nečistoty (týmto výrazne znížite spotrebu). Naneste na plochu rovnomerne a celistvo. Nechajte 5 - 10 minút pôsobiť. Zotrite do sucha a čistou mikrovláknovou utierkou. Povrch môžete taktiež umývať vodou alebo vysokotlakovo.

 


 

Čistič má formu kvapaliny. Má rozprašovač, ktorý zjednoduchšuje použitie a šetrí obsah. Balený je v matnej bielej fľaši z chemicky odolného plástu. Fľaša má okrúhly tvar, rukou je veľmi dobre uchopiteľná a pri použití z rúk nevyklzáva.

Rozprašovač má proti otvoreniu detskú poistku. Celé balenie je prispôsobené tak, aby obsah nevytiekol, ani pri položení.

 

250 ml

Návod a zloženie

Prečo kúpiť:

  • samočistiaci efekt
  • jednoduché použitie a bez drhnutia
  • hĺbkovo čistí a chráni v jednom kroku
  • nezanecháva škvrny
  • neobsahuje parabény, silikóny a ani fosfáty
  • vodu odpudzujúci efekt
  • dlhotrvajúci účinok

 

Zaujal vás tento produkt a chcete sa na niečo opýtať? Pýtajte sa na našom chate/čete, radi vám odpovieme.

Ďalšie rady našich produktov

Hore