zrušit

Hĺbkový čistič plastov 1l

na plastové rámy okien, plastové dvere, záhradný plastový nábytok

Hĺbkovo regeneruje, obnoví vzhľad a chráni proti nečistotám.

Doplňovacie balenie pre balenie 250ml


Dostupnosť: Skladom

30.5 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

TIP: Alori hĺbkový čistič plastov môžete použiť na údržbu plastových rámov okien, dverí, plastového záhradného nábytku, vonkajších roliet, plastového nábytku alebo garážových brán.

Hĺbkový nano čistič plastov Alor je určený špeciálne na čistenie a starostlivosť o plastové povrchy. Čistí biologické nečistoty, živočíšne a rastlinné tuky a oleje, prilepené nečistoty (hmyz atď.) Mastnotu a prevádzkové nečistoty. Vďaka obsiahnutým nano časticiam vytvorí na čistenom povrchu neviditeľný ochranný film, ktorý odpudzuje vodu aj všetky ostatné kvapaliny (hydrofóbne účinok). Tiež povrch vyhladí, vďaka čomu na ňom horšie zostávajú nečistoty. Vďaka tomuto efektu výrazne uľahčuje následné čistenie. Nezanecháva šmuhy ani stopy na čistenom povrchu.

 

 


 

 

Návod na použitie: Odporúčame odstrániť voľné nečistoty z povrchu (tým výrazne znížime spotrebu). Naneste rovnomerne a celistvo na plochu. Nechajte 5-10 minút pôsobiť. Zotrite mikrovláknovou utierkou do sucha a čista. Povrch môžete tiež umývať vodou alebo vysokotlakovom.

 


 

Čistič má formu kvapaliny. Pre jednoduchšie použitie a úsporu je opatrený rozprašovačom. Je balený v matnej bielej fľaši z chemicky odolného plastu. Fľaša má okrúhly tvar, veľmi dobre sa drží a pri použití nevyklouzává z rúk. Rozprašovač je vybavený detskou poistkou proti otvoreniu. Celé balenie je prispôsobené tak, ani prostriedok nevytiekol ani pri položení.

1000 ml

Návod a zloženie

Prečo kúpiť:

  • Samočistiaci efekt
  • Jednoduché použitie bez nutnosti drhnutia
  • Hĺbkovo čistí a chráni v jednom kroku
  • Nezanecháva škvrny
  • Hydrofóbna efekt
  • Dlhotrvajúci účinok
  • Neobsahuje parabény, silikóny ani fosfáty
     

 

 

Zaujal vás tento produkt a chcete sa na niečo opýtať? Pýtajte sa na našom chate, radi vám odpovieme.

Ďalšie rady našich produktov

Hore