zrušit
produkt
produkt

Šampón na koberce

Hĺbkovo čistí, regeneruje vlákna, oživuje farby koberca

Začína byť váš koberec mozaiku škvŕnch a premýšľate ako sa nadobro tejto mozaiky zbaviť?

Práve ste našli riešenie!


Dostupnosť: Skladom

7.99 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

TIP: Alori šampón na koberce môžete použiť aj na odstránenie škvŕn z oblečenia. Nastriekajte priamo na škvrnu, nechajte pôsobiť a potom zotrite navlhčenou handričkou.

Šampón na koberce je aktívny čistič s regeneračnou ochranou vlákien. V jedinom kroku vyčistíte nečistoty, odstránite škvrny, vrátite vláknam pôvodnú pružnosť a jemnosť, oživíte farby. Na rozdiel od štandardných čistiacich prostrietriedkov na  koberce, ktoré rozpustenú špinu zanechávajú v spodnej časti textilu, Alori šampón na koberce čistí vlákno po celej dĺžke a rozpustenú nečistotu vyťahuje na povrch, kde ju ľahko odstránite. Vďaka použitej technológii nespôsobí vyblednutie čistených povrchov a je vhodný pre väčšinu prírodných, ako aj syntetických vlákien. Vhodný na ručné aj strojové čistenie. 

 

S Alori šampónom odstránite z kobercov mastnoty, čokoládu, kečup, mliečne výrobky, bežné znečistenie, ľudský pot, nikotín, zožltnutie, hnilobu, atď.. Veľmi dobre odstraňuje moč a mastné škvrny spôsobené zvieratami.

 


 

Návod na použitie: povrch pred aplikáciou vždy navlhčite. Nastriekajte na koberec. Pomocou kefky vytvorte aktívnu penu a nechajte pôsobiť 5 - 10 minút, podľa miery znečistenia. Nečistoty zotrite suchou a čistou mikrovláknovou handričkou.

Strojové čistenie: podľa typu podkladu nasaďte vhodnú kefu. Do nádrže na čistiaci prostriedok nalejte čistič na koberce. Podľa programového vybavenia vysávača vyčistite. V prípade potreby proces opakujte. Vzhľadom na širokú škáliu povrchov, odporúčame pred vlastnou aplikáciou urobiť TEST na zlúčiteľnosť povrchovej úpravy.

 


 

Čistič má formu kvapaliny, rozprašovač, ktorý zjednoduchšuje použitie a šetrí obsah. Balený je v matnej bielej fľaši z chemicky odolného plástu. Fľaša má okrúhly tvar, veľmi dobre sa drží a pri použití nevyklzáva z rúk. Rozprašovač má detskú poistku proti otvoreniu. Celé balenie je prispôsobené tak, aby obsah nevytiekol, ani pri položení.

 

250 ml

Návod a zloženie

Prečo kúpiť:

  • vysoko koncentrovaný
  • nezanecháva škvrny
  • nespôsobuje vyblednutie koberca
  • rýchlo schne
  • oživí farby
  • vhodný pre strojové a aj ručné čistenie
  • neobsahuje parabény, silikóny ani fosfáty

Zaujal vás tento produkt a chcete sa na niečo opýtať? Pýtajte sa na našom chate/čete, radi vám odpovieme.

 

 

 

 

Ďalšie rady našich produktov

Hore