Alori: upratujte efektívne a bez námahy

Produkty Alori sľubujú čistý a bezpečný domov pre vás, vašich blízkych aj pre vašich domácich miláčikov.

 

Vyvinuté v spolupráci s univerzitou v Českej republike, s pomocou nanotechnológie pre maximálnu účinnosť s minimálnym nebezpečenstvom. Také sú špeciálne čistiace prostriedky s nano časticami, ktoré vyrába firma Alori. Spoločnosť, za ktorej vznikom stojí Alica Malík Pilatíková, vznikla v Českej republike pred 2 rokmi a už teraz má desaťtisíce spokojných zákazníkov a momentálne expanduje aj na Slovensko.

Zdieľať:

messanger whatsup

alori

O 80% účinnejšie ako bežné čističe.

Vďaka nanočasticiam, ktoré výrobky Alori obsahujú je upratovanie efektívnejšie. Nanočastice preniknú vrstvou nečistoty až k povrchu, preniknú do všetkých nerovností, pórov a záhybov, kde rozpúšťajú usadené nečistoty.

Netoxické a bezpečné.

Produkty Alori neobsahujú žiadne zakázané látky, karcinogény, hormonálne disruptory či neurotoxíny, chlór a ďalšie. Tiež neobsahujú zbytočné farbivá ani syntetické vône, ktoré škodia organizmu.

Netestované na zvieratách.

Výrobky nie sú, nikdy neboli a nikdy nebudú testované na zvieratách. Naopak, Alori u svojich produktov dbá na to, aby boli bezpečné aj pre zvieracích spoločníkov.

Menšia spotreba.

Vzhľadom k účinnosti prostriedkov a dlhodobosti výsledku nie je potrebné čistiace produkty používať tak často ako klasické čističe.

Vyrobené pre Bentley.

Čistiace a ochranné prípravky na kožu a koženku boli pôvodne vyrobené pre sedačky v automobilov Bentley. Nemusíte sa teda báť používania výrobkov Alori ani u drahého nábytku.

Unikátny dizajn.

Jednoduchosť, účelnosť a čistota prevedenia odráža aj vlastnosti samotných  prostriedkov. Väčšina klasických čističov je balená v zbytočne veľkých obaloch, ktoré v domácnosti zaberajú veľa miesta a sú neskladné.

Česká výroba a unikátna receptúra.

Sami majitelia firmy sa podieľajú na vývoji produktov a na ich testovaní, preto je záruka kvality výrobkov samozrejmosťou. Taktiež chcú mať kontrolu nad presným zložením aj nad tým, ako sa ich prostriedky vyrába.

Alori, firma, ktorá sa venuje výrobe a predaju čistiacich a ochranných prostriedkov pre domácnosť, sídli v Českej republike a jej produkty sa od klasických čističov líšia predovšetkým tým, že sú nano. „Nano znamená, že v obsahu každého nášho výrobku sú nano častice. Jedná sa o veľmi malé častice, ktoré vďaka svojej veľkosti prejdú pri čistení nielen nečistotou, ale dostanú sa do všetkých nerovností, pórov a záhybov, ktoré sa na danom povrchu nachádzajú, „ vysvetľuje princíp čističov s nano časticami majiteľka spoločnosti. „Potom sa nano častice dostanú do pórov a tu rozpustia všetky nečistoty a špinu, tie potom vytiahnu na povrch, kde ich následne stačí len zotrieť,“ dodáva. Okrem čističov má Alori v ponuke tiež takzvané ochrany. „Ochrany, ktoré nájdete v našej ponuke, fungujú tak, že po nanesení na daný povrch tento povrch zacelia, vyplnia všetky medzery a póry a vznikne tak dokonalá rovná plocha, na ktorej je potom pre špinu, mastnotu či vodný kameň takmer nemožné sa udržať,“ vysvetľuje zakladateľka Alori. Vďaka nano časticiam sú výrobky Alori o viac ako 80% účinnejšie než klasické čističe.
V e-shope nájde záujemca nielen čističe, ale aj ochrany. Väčšina výrobkov sa dá zakúpiť samostatne, niektoré sa však predávajú len v kombinovanom balíčku, a to z dôvodu nutnosti dodržania presného postupu.

alori

Čo sa týka pestrosti ponuky, v Alori nájdete čistiace prostriedky takmer na čokoľvek. „Máme rad výrobkov pre celú domácnosť. Na kuchyne, kde je veľmi obľúbený čistič sporáku a digestoru, tiež máme rad na kúpeľne, tu je najobľúbenejší čistič obkladov a škár a čistič vodného kameňa. Nájdete u nás aj čistiace prostriedky na okná, ktoré sa používajú bez vody a fungujú ako tekuté stierače, ponúkame aj rad na textil, kožu a koženku, tiež rad na čistenie krbov a grilov a môžete u nás zakúpiť napríklad aj neutralizátor zápachu a nechýba ani čistiaci rad na elektroniku,“ približuje. Aktuálne sa uvádzajú na trh nové produkty z rady autokozmetiky, ktoré vytvoria nano ochranu ako na laku auta, tak aj v interiéri auta. Ďalej sa zákazníci môžu tešiť na novú kategóriu „Hobby“, ktorá sa už aktívne pripravuje a bude zameraná na vonkajšie časti domu a záhrady.

Okrem obsahu nano častíc sa výrobky Alori od klasických čističov líši aj špeciálnym obalom. „Vďaka našim obalom nevyzeráme ako klasické čistiace prostriedky“. Chcela som, aby design fľašiek bol hlavne jednoduchý, čistý, prehľadný a aby nebol prehnane farebný, a to preto, že najviac nehôd s čistiacimi prostriedkami v domácnosti sa stáva práve z dôvodu, že sú veľké a krásne farebné, čo má síce nalákať ku kúpe, v domácnosti to však potom bohužiaľ láka malé deti. A presne to som ja nechcela,“ približuje majiteľka. Všetky naše produkty predávané v 250 ml baleniach majú detskú poistku.

Samozrejmosťou je aj perfektný kompletný zákaznícky servis. „Zákazníci sa na nás môžu obrátiť na zákazníckej podpore, alebo cez online chat, ktorý je v eshope. Snažíme sa tiež o to, aby produkty, ktoré si u nás klienti objednajú, boli doručené čo najskôr. Preto zásielky odosielame ešte ten istý deň alebo najneskôr deň nasledujúci po zadaní objednávky klientom,“ dodáva majiteľka spoločnosti. „V prípade, že sa stane, že klient nie je s produktom spokojný, môže ho na náklady spoločnosti Alori vrátiť. Pokiaľ sa z akéhokoľvek dôvodu stane, že prostriedok zákazníkovi nevyhovuje, môže ho vrátiť do 14 dní, a to aj vtedy, ak ho už čiastočne použil. Stačí nás kontaktovať a my k zákazníkovi pošleme kuriéra, ktorý výrobok prevezme. Chceme dať ľuďom naozaj maximálnu záruky a servis,“ doplňuje.

alori

Produkty Alori sľubujú čistý a bezpečný domov pre vás, vašich blízkych aj pre vašich domácich miláčikov. Pokiaľ túžite po čistiacich prostriedkoch, ktoré nebudú ohrozovať vaše zdravie a zdravie vašej rodiny, uľahčia vám upratovanie a zároveň všetko perfektne a skutočne vyčistia. Neváhajte Alori výrobky vyskúšať.
 

PRODUKTY
ALORI
PRE VÁS

80%

Až o 80% vyššia účinnosť
ako bežné čističe

Netoxické
a biologicky odbúrateľné

Unikátna
receptúra

Bezpečné a šetrné
k prírode

Vyrobené
u susedov v Česku