zrušit

Neutralizátor zápachu

Okamžite rozkladá nepríjemné pachy.

Zbavte sa všetkých nežiadúcich pachov u vás doma. Neprekrývajte, ale eliminujte ich a užite si príjemnú sviežu vôňu.


Dostupnosť: Skladom

7.99 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

TIP: môžete použiť tiež do odpadkového koša, v kancelárii, v aute, na pelechy zvierat, na oblečenie, obliečky, závesy, záclony, sedačku, koberce, obuv atď. ...

Neutralizátor pachov  nebol vytvorený za účelom zápach prekryť, ale zničiť ho rozložením(disociáciou) molekúl pachu, ich následným zabalením (izolovaním a naviazaním na molekuly) a úplným rozložením, čím zabráni ich ďalšiemu šíreniu v priestore. Po rozložení molekúl pachu, cítite príjemnú a stabilnú vôňu, ktorá navodzuje pocit čistého prostredia s vynikajúcim dlhodobým účinkom. Týmto sa tento produkt  výrazne líši od iných produktov, ktoré zápach iba „překrývajú“.

Môžete použiť na koberce, sedačky, záclony, oblečenie, obuv, obliečky, autosedačky. Odstraňuje zápach z cigariet, jedla, dymu, zvierat. Neutralizétor sa úplne odparí a nezanecháva na povrchu škvrny. Zostane len príjemná svieža vôňa.

Nutralizátor má formu kvapaliny. Pre jednoduchšie rozptýlenie má rozprašovač. Balený je v matnej bielej fľaši z chemicky odolného plástu. Fľaša má okrúhly tvar, veľmi dobre rukami uchopiteľný a pri použití sa z rúk nevyklzáva Rozprašovač je zabezpečený proti otvoreniu detskou poistkou. Celé balenie je prispôsobené tak, aby obsah nevytiekol, ani pri položení.

 

250 ml

Návod a zloženie

Prečo kúpiť:

  • neprekrýva, ale eliminuje nežiaduce pachy
  • svieža jemná vôňa
  • dlhotrvajúci efekt
  • široké možnosti použitia
  • neobsahuje parabény, fosfáty ani silikóny
  • biologicky odbúrateľný

Zaujal vás tento produkt a chcete sa na niečo opýtať? Pýtajte sa na našom chate/čete, radi vám odpovieme.

 

Ďalšie rady našich produktov

Hore