zrušit
produkt
produkt

Čistič koženky

Zregeneruje, obnoví jemnosť a oživí farbu koženky

Zregenerujte, obnovte jemnosť a oživte farbu koženky vo vašej domácnosti.


Dostupnosť: Skladom

16.89 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

Alori nano čistič koženky je aktívny čistič s vysokou regeneračnou a vyživujúcou schopnosťou, vyrábaný novou technológiou. Jediným ukonom ľahko vyčistíte nečistoty, odstránite škvrny, vrátite koženke pružnosť a jemnosť, oživíte farby. Na rozdiel od štandardných čistiacich prostriedkov na koženku, ktoré špinu zanechávajú v póroch a prasklinách koženky, Alori čistí a vytiahne špinu zvnútra na povrch, kde ju ľahko odstránite. Navyše vytvorí neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci účinok. Na čistenom povrchu nezanecháva stopy a rýchlo schne.

 


 

Návod na použitie: povrch ľahko navlhčite, nastriekajte a nechajte pôsobiť 5 - 10 minút, podľa miery znečistenia. Pre odolnú špinu použite jemnú kefku a vytvorte aktívnu penu, ktorú potom zotrite suchou mikrovláknovou utierkou. Pri miernejšom znečistení nechajte pôsobiť, potom mikrovláknovou utierkou utrite do sucha. Po vyčistení odporúčame ošetriť koženku impregnáciou.

 


 

Čistič má formu kvapaliny, rozprašovač, ktorý zjednoduchšuje použitie a šetrí obsah. Balený je v matnej bielej fľaši z chemicky odolného plástu. Fľaša má okrúhly tvar, veľmi dobre sa drží a pri použití nevykĺzavá z rúk. Rozprašovač má detskú poistkuproti otvoreniu. Celé balenie je prispôsobené tak, aby obsah nevytiekol, ani pri položení.

 

250 ml

Návod a zloženie

Prečo kúpiť:

  • rýchlo schne
  • bez obsahu alkoholu, parabénov, fosfátov a silikónov
  • obsahuje nano častice
  • nezanecháva stopy
  • antistatický účinok
  • čistí a regeneruje v jednom kroku
  • 100 % biologicky odbúrateľný

 

Zaujal vás tento produkt a chcete sa na niečo opýtať? Pýtajte sa na našom chate/čete, radi vám odpovieme.

 

 

Ďalšie rady našich produktov

Hore