zrušit

Impregnácia kože

Hĺbkovo regeneruje, vyživuje a kožu chráni pred opotrebovaním

Milujete kožu? Tú jemnosť, hebkosť a jej vôňu? Potom tento prípravok jednoduch musíte mať!

Impregnácia kože zabezpečí, že koža bude aj po rokoch stále hebká na dotyk, nepopraská a vy si budete ďalej užívať pocit luxusu.


Dostupnosť: Skladom

18.99 €


Úspora času a energie
pri upratovaní

Certifikované a biologicky odbúrateľné

Dlhodobá ochrana povrchov pred znečistením

TIP: môžete použiť na kožený nábytok, tašky, topánky, opasky, jazdecké potreby, jednoducho na všetko, čo je vyrobené z pravej kože.

Nano impregnácia na kožu v jedinom kroku obnovuje a renovuje vzhľad kože, vytvára antistatickú ochranu, vyživuje, zjemňuje a zároveň kožu chráni pred znovu zašpineniu. Vďaka unikátnemu zloženiu dochádza po použití k spevneniu povrchu kože a menšiemu následnému opotrebovaniu. Kožu do hĺbky vyživuje, zvláčňuje a dodáva jej potrebný lesk. Alori nano impregnácia kože neuzatvára póry na povrchu, takže koža môže „dýchat“. Na povrchu vytvorí membránu, ktorá neprepúšťa kvapky vody a nečistoty, ale naopak menšie častice pary či vodou nasýteného vzduchu, áno. Obsahuje prísady zvláčňujúce a vyživujúce kožu, ktoré zostávajú v jej štruktúre. Zároveň ich vďaka membráne neprepúšťa von, a tým je koža po celú dobu vyživovaná a chránená. Rýchlo schne, čo podstatne šetrí váš čas. Je bezpečný pre všetky druhy kože. Zabraňuje množeniu baktérií, machu, plesní a rias.

Impregnácia má formu kvapaliny, rozprašovač, ktorý zjednoduchšuje použitie a šetrí obsah. Balená je v matnej bielej fľaši z chemicky odolného plástu. Fľaša má okrúhly tvar, veľmi dobre sa drží a pri použití nevykĺzavá z rúk. Rozprašovač má proti otvoreniu detskú poistku. Celé balenie je prispôsobené tak, aby prostriedok nevytiekol ani pri položení.

250 ml

Návod a zloženie

Prečo kúpiť:

  • dlhotrvajúca ochrana
  • antistatický účinok
  • vodu odpudzujúci účinok
  • antibakteriálny účinok
  • jednoduchšia a rýchlejšia následná údržba
  • príjemná vôňa
  • chráni proti opotrebeniu
  • malá spotreba

Zaujal vás tento produkt a chcete sa na niečo opýtať? Pýtajte sa na našom chate/čete, radi vám odpovieme.

 

Ďalšie rady našich produktov

Hore